Customer Service Representatives with German

Adore Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób ze znajomością języka niemieckiego do działu obsługi Klienta. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Nr referencyjny

CSG/03/2015

Lokalizacja

Kraków

Zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta (rozmowy przychodzące)
  • Wsparcie Klientów w obsłudze konta
  • Pomoc Klientom w rozwiązywaniu problemów
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi

Wymagania

  • Min. półroczne doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Biegła znajomość niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. C1 (szkolenie wprowadzające odbywa się w j. angielskim)
  • Dyspozycyjność od 4 maja (rozpoczęcie szkolenia)

Oferujemy

  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Umowa o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Pracę w prestiżowej firmie

Nr licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa