Customer Service Representative with Czech

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40380
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • obsługa telefoniczna klientów firmy w zakresie zamówień
  • odpowiadanie na pytania dotyczące produktów,spotkań firmowych, promocji i ofert specjalnych
  • odpowiadanie na faxy i maile;
  • wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów
  • wprowadzanie danych do systemu firmy, w tym aplikacji członkowskich
  • uczestnictwo w konferencjach weekendowych dla klientów poza Warszawą – 2 razy w roku

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka czeskiego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość środowiska Windows
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • kreatywność i pozytywne nastawienie

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowy
  • atrakcyjna lokalizacja pracy
  • pakiet benefitów
  • szkolenia wstępne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)