Customer Service Executive with English

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1154410

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa zamówień i zapytań klienta biznesowego
• Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
• Zarządzanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej zamówienia
• Bieżące wsparcie i pomoc dla klientów, zapewnienie wysokiej jakości obsługi zamówień

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowym
• Doświadczenie w obsłudze klienta lub stanowiskach podobnych
• Nastawienie na pracę zespołową
• Dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
• Pracę w organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku, praca w miłej atmosferze
• Umowę o pracę
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa
• Dofinansowanie do nauki języków obcych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland