Customer and Sales Specialist with Spanish

.LoginTrans Sp. z o.o

Wysoka, dolnośląskie

Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w sprzedaży za granicą?
Dołącz do jednej z naszych spółek w Europie. Oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

Wysoka, k.Wrocławia

Zadania:

  • bieżąca, profesjonalna obsługa klientów na rynku hiszpańskim
  • wsparcie techniczne Klienta
  • wsparcie aktywności sprzedażowych
  • kontrola zobowiązań finansowych leżących po stronie Klienta

Wymagania:

  • biegła znajomość języka hiszpańskiego
  • min rok doświadczenia w obsłudze klienta
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • orientacji na osiąganie wyznaczonych celów

Mile widziane:

  • znajomość języka portugalskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w branży logistycznej

Dołącz do nas! Pracując z nami możesz tylko zyskać:

  • realizujemy program wspierania talentów
  • korzystamy z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport Plus
  • integrujemy się podczas śniadań firmowych
  • podczas dłuższej przerwy korzystamy z masaży odciążających nasz kręgosłup
  • doskonalimy języki obce przy wsparciu pracodawcy
  • dysponujemy własną biblioteką, która jest stale wzbogacana o nasze propozycje
  • korzystamy z zajęć sportowych prowadzonych na terenie firmy i poza nią
  • otrzymujemy vouchery podarunkowe oraz bony świąteczne
  • korzystamy z własnego ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego
  • oferujemy dofinansowanie do okularów
  • gwarantujemy atmosferę start-upową
.LoginTrans Sp. z o.o .LoginTrans Sp. z o.o