Opis stanowiska pracy

Firma jedyna w swoim rodzaju, międzynarodowy gigant w obszarze wyszukiwarek internetowych, poszukuje osoby z biegłym językiem angielskim na stanowisko Credit Analyst. Twoim celem będzie dbanie o implementację najlepszych praktyk. Analityk kredytowy funkcjonuje jako punkt odniesienia dla innych członków zespołu, tworzy standardy pracy, inicjuje i realizuje mentoring z zakresu swojej dziedziny.

Credit Analyst

Nr referencyjny:

SCA/12/2014

Lokalizacja:

Kraków

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie opinii, analiz finansowych
  • Zarządzanie kredytami i ryzykiem, prowadzenie analiz
  • Monitorowanie wydajność kredytowej istniejących Klientów
  • Podejmowanie decyzji kredytowych i finansowych zgodnymi z zasadami spółki
  • Dbanie o kompletność dokumentacji kredytowej Klienta
  • Badanie linii kredytowych Klienta i zamykanie ich, gdy są zredukowane w przypadku upadłości, likwidacji
  • Przyznawanie linii kredytowych i zalecenia kredytowe zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami kredytów korporacyjnych
  • Kontakt z Klientem - rozmowy, e-maile, spotkania
  • Dochowywanie terminów kontroli kredytowej w ustalonej w SLA / KPI.
  • Ciągły przegląd materiałów szkoleniowych oraz sugerowanie wszelkich ulepszeń lub zmian dotyczących procedur
  • Raportowanie - codziennie i Ad-hoc, wymagane zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie
  • Relationship Management - rozwijanie i utrzymywanie aktywnych stosunków z zespołem

Wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • 5-letnie doświadczenie w dziale finansowym: Analiza/Credit.
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy z Klientem
  • Łatwość do pracy samodzielnej i zespołowej

Oferujemy:

  • Unikalne środowisko biurowe, pokoje gier
  • Pracę dla jednej z najbardziej rozpoznawalnej internetowej wyszukiwarki w wielokulturowym biurze.
  • Umowa o pracę, pełny etat, premie, benefity: bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.
  • Realna możliwość awansu w strukturach firmy

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość