Opis stanowiska pracy

Mea Group poszukuje pracowników do zespołu kreatywnego, odpowiedzialnego za tworzenie koncepcji realizowanych przez agencję projektów.

Wymagania:
• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji eventowej lub reklamowej
• Umiejętność tworzenia ofert kreatywnych – zarówno w zakresie tworzenia pomysłów kreatywnych, jak i copywritingu
• Umiejętność dopasowywania koncepcji kreatywnych do wymagań grupy docelowej i budżetu projektu
• Znajomość rynku techniki eventowej
• Umiejętność efektywnego prezentowania ofert u klienta
• Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z Project Managerami
• Otwartość, elastyczność, myślenie niestandardowe
• Ciekawość świata, zamiłowanie do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań na
rynku eventowym polskim i międzynarodowym
• Samodyscyplina i umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
• Umiejętność zarządzania czasem i wielozadaniowość; bardzo dobra organizacja
pracy
• Otwartość na ludzi, kreatywność, pasja w działaniu, operatywność
• Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność i obowiązkowość
• Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
• Prawo jazdy kat. B

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• Tworzenie ofert zarówno eventowych, jak i z dziedzin pokrewnych (pomysł,
copywriting)
• Tworzenie konceptów kreatywnych do materiałów promocyjnych, pisanie tekstów
promocyjnych, scenariuszy eventów itd.
• Udział w przygotowywaniu strony graficznej ofert
• Prezentowanie przygotowanych ofert u klienta
• Współpraca z zespołem produkcyjnym (Project Managerowie) oraz studiem
graficznym (Studio Design)
• Gromadzenie i umiejętne bieżące wykorzystywanie nowej wiedzy w dziedzinie
kreacji, eventów oraz bieżących wydarzeń na rynku, nowości, innowacyjnych
rozwiązań
• Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu kreacji • Udział w wybranych
realizacjach

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)
• Szansę rozwoju zawodowego
• Pracę w zespole tworzonym przez otwartych i pełnych entuzjazmu ludzi
• Udział w prestiżowych projektach realizowanych na rzecz klientów agencji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV
Uprzejmie prosimy o zaznaczenie w tytule maila nazwy stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wymagania

rozwiązań

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 7 lat.<br/>Tworzymy 14-osobowy zespół.<br/>O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media