Opis stanowiska pracy

- bieżące utrzymywanie relacji z klientami
- pozyskiwanie nowych klientów z branży obróbki metali
- doradztwo ekonomiczno - techniczne
- prowadzenie kompleksowych projektów
- bliska współpraca z działami technicznymi oraz serwisowymi

Wymagania

- techniczne lub wyższe wykształcenie - budowa maszyn
- doświadczenie zawodowe w branży obróbki metali, branży narzędziowej
- mile widziane doświadczenie w branży filtrów i pomp dla przemysłu
- umiejętność prezentacji zarówno tematów ekonomicznych jak i technicznych
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

Prezentacja firmy

Firma KNOLL Maschinenbau GmbH jest znanym światowym producentem p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
samochód, telefon, notebook, premia sprzedażowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca