Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży e-commerce, poszukujemy kandydatów/-tek na stanowisko:

copywriter

Nr ref.: 26024
Praca tymczasowa
Lokalizacja: warszawa

Zakres obowiązków:
  • tłumaczenie tekstów ( branża e-commerce)  z języka angielskiego na niemiecki
  • edytowanie i korekta tekstu

Oczekiwania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • kreatywność, lekkość pióra i łatwość operowania słowem
  • biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • bardzo dobra znajomość Internetu, jego możliwości jako narzędzia promocji i komunikacji
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami z branży e-commerce
  • terminowość
  • dyspozycyjność 8h w tygodniu - możliwość pracy zdalnej

Oferta:
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • możliwość pracy na ciekawym i innowacyjnym projekcie w firmie z branży e-commerce

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)