Opis stanowiska pracy

Realizujemy zlecenia od rożnych klientów, w tym firm obejmujące rożne dziedziny i branże. Dlatego od przyszłego pracownika wymagamy uniwersalności oraz elastyczności. Poszukujemy osoby z łatwością posługującej się językiem polskim w piśmie, tworzącą teksty wolne od wszelkiego rodzaju błędów zarówno merytorycznych, jak i stylistyczno gramatycznych, posiadającą - szeroki zakres zainteresowań z różnych dziedzin. Sporządzone analizy i teksty będą sprawdzane pod kątem trafności merytorycznej oraz pod kątem oryginalności. Zależy nam aby końcowe teksty oraz analizy nie wymagały dodatkowej poprawy przez managera.

Copywriter - Specjalista ds. tworzenia i redakcji analiz oraz tekstów - na początek pół etatu

OPIS STANOWISKA
pisanie tekstów i analiz
parafrazowanie tekstów oraz analiz, poprawa stylistyczna/filologiczna
korekta techniczna i redakcyjna tekstów oraz analiz
obsługa merytoryczna strony internetowej - portali społecznościowych
zbieranie materiałów (kserowanie, skanowanie, przetwarzanie) -
redagowanie tekstów plus korekty
zmiana poprawki tekstów klientów potrzebne do SEO
wykonywanie innych poleceń managera

Dopuszczamy możliwość pracy zdalnie

Wymagania

potrzebne doświadczenie, im większe tym lepiej
wszechstronne zainteresowania połączone z umiejętnościami analitycznymi
dyspozycyjność i komunikatywność, uczciwość, rzetelność
umiejętność wykonywania wielu zadań równocześnie
umiejętność pracy pod presja czasu, przestrzegania terminów
znajomość obsługi systemów zarządzania treścią cms
znajomość obsługi portali społecznościowych

Prezentacja firmy

PrintDesign- powstała w 2005 roku. Powstała ona jako agencja rekl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
2
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
980PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie procentowe od zleceń po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media