Opis stanowiska pracy

Szukamy copywritera z doświadczeniem w tworzeniu komunikacji 360 i umiejętnością pracy w teamie (z grafikiem). Do Twoich obowiązków należeć będzie tworzenie całościowych koncepcji kampanii oraz redagowanie wszelkiego rodzaju tekstów reklamowych (od body copy reklamy prasowej po teksty do katalogu czy na stronę internetową) Zaprosimy Cię chętnie na rozmowę, jeśli spełniasz poniższe wymagania.

Wymagania:

  • masz bogate portfolio ATL i BTL (SEO i social media interesują nas w niewielkim stopniu),
  • masz dar myślenia strategicznego, wykraczającego poza zabawę słowami,
  • potrafisz przedstawiać swoje pomysły w formie wciągającej prezentacji Power Point,
  • lubisz pracować w teamie,
  • dobrze piszesz – nie trzeba po Tobie poprawiać błędów.

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Brave Brain z Krakowa. Specjalizujemy się w tworzeniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Marketing / PR / Social Media