Opis stanowiska pracy

***PRACA W BIURZE***
Tworzenie tekstów, haseł reklamowych i prezentacji dla klientów
Analityka (monitorowanie i analizy branżowe, konkurencji)
Przygotowywanie treści ofert produktowych oraz opisów marek
Tworzenie haseł reklamowych
Wyszukiwanie szczegółowych informacji na każdy temat

Wymagania

"Lekkie pióro", umiejętność tworzenia materiałów prasowych,tekstów
Kreatywność, łatwość tworzenia idei,
Znajomość i zainteresowanie rynkiem IT (gaming, nowe technologie, life style, gadżety),
"Otwarta głowa", łatwość wymyślania i wdrażania w życie pomysłów,
Znajomość "Internetu", zachowań użytkowników, łatwość pozyskiwania informacji i "poruszania się" w Internecie,
Wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatnich lat (preferowane: dziennikarstwo, PR, marketing, filologia polska, filologia angielska),
Znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
Biegła znajomość j.angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy z entuzjazmem podchodzą do nowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media