Universo Sp. z o.o.

Copywriter

Od: Universo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 50-518 WROCŁAW

Universo Sp. z o.o. jest agencją specjalizującą się w kampaniach e-mail marketingowych. Działamy także na rynku e-commerce.

W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko copywritera.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie kreacji mailingowych;
  • tworzenie tekstów marketingowych różnego rodzaju;
  • pisanie newsletterów;
  • aktywny udział w przygotowywaniu strategii kampanii reklamowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, filologie, komunikacja społeczna, public relations, marketing;
  • umiejętność pisania ciekawych i oryginalnych tekstów na wysokim poziomie;
  • znajomość zagadnień z zakresu e-mail marketingu i online marketingu;
  • znajomość obsługi komputera, programów biurowych i swobodne poruszanie się w internecie;
  • zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • asertywność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • miłą atmosferę w biurze;
  • zdobywanie ciekawego i wartościowego doświadczenia.

Zapraszamy do przesyłania swojego CV oraz listu motywacyjnego.