Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • tworzenie i redagowanie tekstów w języku niemieckim na potrzeby serwisów internetowych o tematyce turystycznej, rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut
  • tworzenie skutecznych komunikatów marketingowych
  • obsługa wewnętrznych narzędzi do edycji treści

Jakie są nasze oczekiwania wobec Ciebie?

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśie
  • kreatywność i komunikatywność
  • umiejętność prezyzyjnego doboru słów, poprawność językowa i łatwość w tworzeniu tekstów
  • sprawność działania, samodzielność i własna inicjatywa
  • doświadczenie w pisaniu tekstów na strony internetowe
  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi marketingu internetowego, mediów społecznościowych i zagadnień SEO

Co oferujemy?

  • dużą samodzielność pracy
  • kreatywne stanowisko pracy bez korporacyjnych zasad
  • wysokie standardy pracy
  • współudział w innych zadaniach głównie z zakresu marketingu
  • formę zatrudnienia zgodną z oczekiwaniami pracownika
  • elastyczny czas pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny, eventy integracyjne, wyżywienie i pyszna kawa:)

Prezentacja firmy

Zajmujemy się także tworzeniem serwisów internetowych oraz oprogramowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media