Copywriter w międzynarodowej agencji interaktywnej

Gracjan Kleger International

60-461 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa agencja interaktywna SocialColour : socialcolour. com świadczy usługi z zakresu marketingu internetowego oraz tworzy autorskie programy pozwalające rozwijać się biznesom w Internecie. Osoby, które należą do naszego zespołu, pracowały z takimi klientami jak Nike, Reebok, Volvo, Heinz. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Copywriter Direct Response

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań Copywritera należeć będzie pisanie tekstów w języku polskim i angielskim na potrzeby:
- stron sprzedażowych (squeeze pages)
- kampanii reklamowych Facebook i Google Adwords
- kampanii e-mail marketingowych
- stron internetowych
- blogów

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne wynagrodzenie
- profesjonalne szkolenia copywriterskie
- pracę w młodym i zdolnym zespole
- atrakcyjne położenie firmy niedaleko Metra Pole Mokotowskie

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:
- perfekcyjnej znajomości języka angielskiego
- doświadczenia w pisaniu tekstów popartego portfolio
- łatwości w redagowaniu tekstów
- umiejętności wyszukiwania informacji w internecie
- trafnego wyrażania myśli
- pozytywnego nastawienia i chęci doskonalenia
- zaangażowania i sumienności wobec wykonywanych zadań
- poprawności językowej i doskonałej znajomości ortografii i interpunkcji
- umiejętności szybkiego pisania i dobrej organizacji pracy własnej

W skrócie - szukamy osób, które za pomocą tekstu potrafią przekształcić czytelników w nabywców i pomóc zrealizować cele biznesowe naszych klientów . Jeśli to potrafisz, szukamy właśnie Ciebie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Międzynarodowa agencja marketingowa specjalizująca się w promocji w serw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media