COPYWRITER / SPECJALISTA E-COMMERCE

Aqua World

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma instalacyjno-budowlana wykonująca baseny, fontanny i strefy SPA zatrudni Copywritera / Specjalistę e-commerce do rozbudowania i prowadzenia działań marketingowych sklepu internetowego opartego na platformie Shoper

OPIS STANOWISKA:

·         Tworzenie i zarządzaniem treścią w sklepie(aktualizacja i wprowadzanie produktów)

·         Prowadzenie sprzedaży za pomocą sklepu internetowego i platform sprzedażowych

·         Kreowanie działań marketingowych

·         Prowadzenie kampanii marketingowych (social media, portale aukcyjne, google)

·         Aktywne poszukiwanie nowych klientów

OFERUJEMY:

•        Ciekawą i kreatywną pracę umożliwiającą rozwijanie umiejętności i zdobywanie doświadczenia

•        Motywacyjny system wynagrodzenia promujący zaangażowanie i osiąganie wyniki

•        Pracę zdalną na samodzielnym stanowisku,

•        Możliwość realizowania innowacyjnych projektów,

Wymagania

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego

• Kreatywność i pomysłowość

• Znajomość programów do obróbki zdjęć

• Umiejętność sprawnego redagowania tekstów marketingowych

• Znajomość obsługi i działania mediów społecznościowych

• Zaangażowanie, wytrwałość, inicjatywa i samodzielność w działaniu

• Mile widziana znajomość metod tworzenia i optymalizacji treści pod kątem SEO

• Mile widziana znajomość kampanii google adwords

Prezentacja firmy

Działalność firmy Aqua World na rynku datowana jest od 2001 roku,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce