Copywriter - reklama internetowa

Novem Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:

- tworzenie i uzgadnianie z klientami i accountami koncepcji reklam internetowych w ramach projektów kampanii rozliczanych za efekt,
- redagowanie ciekawych, intrygujących i przede wszystkim skutecznych sloganów i treści reklam internetowych,
- tworzenie koncepcji graficznych – myślenie obrazem,
- stała współpraca z zespołem grafików
- ocena projektów reklam pod kątem przewidywania ich efektywności,
- kreowanie wizerunku firmy Novem w internecie; redagowanie i publikowanie artykułów promujących firmę i usługi, pisanie bloga i postów na forach internetowych oraz portalach społecznościowych.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku np. w agencji interaktywnej lub agencji PR,
- bardzo dobra znajomość Internetu i jego możliwości jako narzędzia promocji i komunikacji,
- pasja w tworzeniu i pisaniu tekstów,
- kreatywność,
- elastyczność we współpracy z innymi,
- umiejętność i chęć szybkiego uczenia się,
- inicjatywa w działaniu,
- samodzielność,
- motywacja do pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

Prezentacja firmy

Novem to agencja performance marketing, realizująca kampanie internetowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2010
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja