Copywriter/Redaktor E-Commerce

Pryzmat

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do rozwijającej się agencji interaktywnej przyjmiemy zapaleńców w swoich dziedzinach, którzy stale chcą się uczyć nowych rzeczy. Wspólnie tworzymy środowisko w którym zbieramy różnych specjalistów e-commerce, chcących się stale rozwijać w oparciu o bezpośrednie kontakty z klientami.

Szukamy osób, których tak kręci ich specjalizacja, że często zapominają o wszystkim co dzieje się dookoła. Kręci Cię to, że możesz pomagać innym? Chcesz być blisko klientów? Choć niekoniecznie zawsze na pierwszej linii. Zgłoś się!

Zakres obowiązków

Tworzenie nagłówków. Pisanie i redagowanie treści na strony internetowe. Pisanie wiadomości emailowych wspierających sprzedaż.

Sposób pracy

Praca zdalna, w kontakcie on-line z klientami za pomocą systemu do telekonferencji, za pomocą narzędzi Google oraz systemu zarządzania zadaniami.

Praca 1-3 razy w tygodniu na 2 godziny czasu (między godz. 10-18) na spotkania on-line z klientami.

Oferujemy:

- pracę zdalną na umowę o dzieło, zlecenie lub współpraca firma-firma

- elastyczną formę współpracy i godzin pracy

Chcesz rozliczać się od tego, w jaki sposób wpływasz na życie innych, na ich biznesy, sprzedaż, ale i też jakość zycia, wolną od trosk, związanych z brakiem umiejętności, które za to Tobie przychodzą z ogromną łatwością? Chcesz też czerpać z umiejętności innych specjalistów? W tym zespole każdy Ci będzie gotów pomóc, bo tylko takich ludzi przyjmujemy.

Nie zgłaszaj się, jeśli musisz od razu dużo zarabiać i ma to być od razu Twoje podstawowe utrzymanie. Zgłoś się jeśli jesteś gotów i stać Cię na to, aby zainwestować teraz swój czas w zbudowanie zespołu, który będzie dla Ciebie wolnością od pracy na etacie.

Wymagania

  1. Umiejętność tworzenia nagłówków artykułów

  2. Redagowanie artykułów w taki sposób, aby były ciekawe i zachęcały do akcji.

  3. Pisanie skutecznych w sprzedaży wiadomości email

  4. Lubisz kontakt z ludźmi.

  5. Korzystanie z Poczty Gmail i Dysku Google.

Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce.

Dodatkowe atuty (jeśli tego nie znasz, przeszkolimy):

  1. Korzystanie z autorespondera

  2. Wiedza na temat SEO

  3. Korzystanie z WordPress

Korzyści jakie odniesiesz

  1. Kreatywna praca, stale z inną branżą.

  2. Koniec z nudnymi i bezmyślnymi tekstami. Nareszcie pisanie dla ludzi, a nie tylko dla robotów.

  3. Możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielami stron pod które są tworzone treści i dzięki temu tworzenia bardziej autentycznych tekstów.

Prezentacja firmy

Mamy już 20 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży w internec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce