Copywriter - praktyki

toktu.pl

31-223 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Działamy w branży marketingu internetowego i zajmujemy się tworzeniem profesjonalnego wizerunku naszych Klientów w Sieci.

Poszukujemy osób chętnych do odbycia praktyk na stanowisku copywritera. Doświadczenie w pisaniu tekstów oraz wykształcenie kierunkowe (filologia polska, dziennikarstwo) będą dodatkowymi atutami, ale nie są to warunki konieczne.

Twoje zadania:

  • tworzenie tekstów na zadany temat w języku polskim,
  • wyszukiwanie informacji na określony temat w Internecie,
  • publikacja postów na forach i blogach.

Oferujemy:

  • możliwość dalszej współpracy dla najlepszych,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pyszną kawę i herbatę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • „lekkie pióro”,
  • dobra znajomość zasad ortografii i stylistyki,
  • dobra znajomość social media.

Prezentacja firmy

toktu.pl to firma działająca na pograniczu branży marketingowej i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż