Copywriter (pełny etat)

SEMtec Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

 Do głównych zadań będzie należało:

  • tworzenie artykułów tematycznych i specjalistycznych,
  • tworzenie tekstów promujących produkty i usługi, haseł reklamowych,
  • proponowanie tematów nowych artykułów,
  • redagowanie tekstów na potrzeby stron internetowych,
  • bieżący nadzór nad zawartością stron internetowych,
  • współtworzenie treści do materiałów handlowych oraz newsletterów,
  • współpraca z zespołem w zakresie realizacji strategii content marketingowej,
  • koordynacja współpracy z copywriter’ami zewnętrznymi.

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, dziennikarskie lub praca w agencji PR,
  • mile widziana specjalizacja w danej dziedzinie (np. finanse i bankowość),
  • jasny i czytelny styl wypowiedzi pisemnej,
  • umiejętność pisania perswazyjnych tekstów,
  • umiejętność tworzenie tekstów specjalistycznych wg. wytycznych,
  • umiejętność przeredagowania tekstów,
  • lekkie pióro, kreatywność i oryginalność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z innymi ludźmi,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość Pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów,
  • znajomość języka  angielskiego na poziomie bardzo dobrym (B2/C1).

Oferujemy:

  • pracę u lidera w branży e-marketingu, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na pełen etat w biurze firmy,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla międzynarodowych marek,
  • benefit sportowy,
  • liczne szkolenia z zakresu marketingu internetowego,
  • świetną atmosferę w zespole młodych i ambitnych pasjonatów branży internetowej,
  • możliwość zdobycia unikatowej wiedzy i praktycznego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów z branży.

Wraz z aplikacją prosimy o przesłanie 3 artykułów tematycznych lub specjalistycznych własnego autorstwa o długości min. 3 tysiące znaków.

Prezentacja firmy

SEMTEC Sp. z o.o.- agencja specjalizującej się w świadczeniu kompleksowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja