Copywriter - Kraków, praca zdalna lub biuro

BeDealler.pl

31-504 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz pisać, jesteś kreatywny, coś prostego potrafisz przedstawić w niesamowity sposób, w cudzych tekstach widzisz każdy błąd, a składnia nie jest Ci obca, to zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy 2 osób, które są zainteresowane trwałą współpracą przy tworzeniu tekstów do prezentowanych przez nas ofert oraz na naszą stronę internetową (okresowa aktualizacja treści).

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia zawodowego, ale chcielibyśmy się zapoznać z próbkami Twoich możliwości. Idealnie, gdyby były one dostępne z poziomu przeglądarki internetowej (blog, media społecznościowe, artykuły, które kiedyś być może pisałeś/piszesz, sygnowane Twoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem, który można zweryfikować).

Wybrane osoby poprosimy o przygotowanie tekstu próbnego wg naszych wytycznych. Po wstępnej selekcji zaprosimy je na rozmowę dotyczącą szczegółów współpracy.

Prześlij swoje CV, napisz kilka słów o sobie, dołącz informację o Twojej dyspozycyjności na przestrzeni tygodnia (kiedy jesteś dostępny i w jakich godzinach) oraz preferowanej formie współpracy. Jeśli jesteś studentem i/lub chcesz odbyć praktykę dajemy Ci taką możliwość. Wszystko zależy od Twoich możliwości i umiejętności.

Nie zapomnij dopisać zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. Bez niej nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, nawet jeśli będziemy chcieli z Tobą współpracować.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą typu start-up działającą w branży turystycznej i z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja