copywriter/korektor

Communication Art

Warszawa, mazowieckie

Charakter pracy:
Zdalnie/stacjonarnie
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Poszukjemy PILNIE do pracy stacjonarnej kratywnej osoby,
która sprosta wymaganiom rynku pisząc równie kreatywne hasła i treści reklamowe.

Opis stanowiska pracy:

  • tworzenie haseł i treści na potrzeby przekazów marketingowych
  • tworzenie i wyszukiwanie informacji na potrzeby FACEBOOKa
  • korekta językowa materiałów promocyjnych
  • redagowanie tekstów na potrzeby specjalistycznych materiałów informacyjnych
  • akceptacja materiałów pod względem poprawności językowej przed procesem produkcji
  • samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajmość rynku reklamowego (w szczególności farmaceutycznego)
  • zdolność i łatwość komunikowania się w jasny i zrozumiały sposób
  • Znajomość MS Office/Open Office

Prosimy o przesłanie portfolio, tylko takie aplikacje będą brane pod uwagę
w procesie rekrutacji.

Ważne
Nie zapomnij dołączyć linku do portfolio – tylko takim
aplikacjom będziemy się przyglądać.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.