Copywriter, dziennikarz

SOLLARIS s.r.o.

Katowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz tworzyć i być widoczny? Chcesz pracować z domu?

Jeśli jesteś osobą ambitną i kreatywną i cechuje Cię „lekkość pióra”, a prosty temat potrafisz przedstawić w niesamowity sposób, to właśnie Ty powinieneś do nas dołączyć!

Oczekujemy zaangażowania, znajomości podstawowych reguł języka polskiego oraz umiejętności pisania tekstów. Daj swoisty charakter artykułom, które będziemy dalej publikować w środowisku internetu.

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij pod nasz adres e-mail swoją próbkę artykułu na temat fotowoltaika.

Prezentacja firmy

FOTOWOLTAIKAINFO.PL jest obiektywnym, fachowym i informacyjno – m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja