Copy Felix poszukuje HANDLOWCA do pracy w Krakowie / małopolsce

Copy Felix

31-242 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Handlowca na terenie małopolski.

Firma Copy Felix istnieje na rynku od 1992 roku i jest Autoryzowanym Partnerem firm : RICOH, Lexmark oraz Xerox.

Poszukujemy pracownika, który będzie się opiekował obecnymi klientami firmy jak i pozyskiwał nowe firmy do współpracy.

Oferujemy stałą pracę w stabilnej firmie, od poniedziałku do piątku w godz, od 8,00 - 16,00

Pracownik będzie miał do dyspozycji nowoczesne narzędzia pracy. Zapewniamy szkolenia produktowe i handlowe.

Wymagania

- doświadczenia w pracy związanej z telefoniczną obsługą klienta

- doświadczenia w pracy związanej z bezpośrednią obsługa klienta

- praktycznej znajomości pakietu Office

- komunikatywnego j. angielskiego

- wykształcenia min. średniego

- prawa jazdy kategorii B (czynnego)

Prezentacja firmy

Firma to ludzie, nie tacy z przypadku tylko tacy, którzy umieją z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing