Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca rozwiązania technologiczne dla przemysłu gumowego. Aktualnie do zespołu ulokowanego w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

control engineer

Nr ref.: 24398
Praca stała
Lokalizacja: zagranica

Zakres obowiązków:
  • uruchamianie nowych i optymalizacja działania istniejących systemów sterowania
  •  pisanie oprogramowania i testowanie, zarówno istniejących jak i nowych maszyn produkcyjnych
  • udział w etapie montażu maszyn u klienta, uruchamianie instalacji i systemów
  • opracowywanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych pod kątem nowych maszyn i urządzeń

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe  techniczne z zakresu inżynierii elektrycznej lub automatyki
  • preferowane doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym lub mechanicznym
  • doświadczenie w pracy z jednym ze sterowników PLC/SCADA (Siemens S7, Win CC, Allen Bradley, Controllogix, Fanuc robot)
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • gotowość do podróży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • praca pełna wyzwań w miłej i profesjonalnej atmosferze
  • praca w firmie z dużym pakietem produktów z doskonałymi możliwościami na rynku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju w organizacji międzynarodowej
  • rozbudowane możliwości szkoleniowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)