Continuous Improvement Specialist

Moltton

Gliwice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

• Poprawa raportów i wydajności procesów, redukcja kosztów,

• Utrzymywanie realizacji harmonogramu CI dla wyznaczonych projektów, kontrolowanie postępujących unowocześnień,

• Dostarczanie dokumentacji, która ma na celu wykazanie relacji między realizacją CI a procesami oraz poprawą operacji w firmie,

• Zapewnianie szkoleń CI na wszystkich poziomach pracy w firmie,

• Udział i kierowanie zespołem zmierzającym do rozwiązywania problemów i obaw związanych z jakością,

• Wspieranie kontroli produkcji, kontroli materiałów, działu planowania materiałów w ulepszaniu projektów związanych z planowaniem i zarządzaniem zapasami i śledzeniem przepływu surowego materiału,

• Współdziałanie z inżynierami zakładu nad projektami skierowanymi do personelu, siły roboczej, czasu i analizy potencjału,

• Wsparcie prototypów i prowadzenie działań umożliwiających rozwiązanie problemów procesowych,

• Generowanie, dostarczanie i uczestniczenie w dziale konkretnych potrzeb szkoleniowych,

• Obliczanie redukcji kosztów i/lub różnych analiz w celu określenia optymalnej metody rozwiązywania problemów,

• Dokumentowanie wyników oszczędności i zysku, wynikających z ciągłych działań doskonalących,

• Badania czasu mające na celu opracowanie norm produkcyjnych dla produktów,

• Wspieranie monitorowania urządzeń działu (OEE) i współdziałanie z działem konserwacji, w celu identyfikacji konserwacji, naprawy i TPM,

• Wykorzystanie koncepcji ciągłego doskonalenia i redukcja kosztów w realizacji funkcji pracy.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe,

• Minimum 5-letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym w obszarze zarządzania produkcją, inżynierii procesu lub continuousimprovement,

• Posiadanie certyfikatu SixSigma min. na poziomie Green Belt,

• Chęć osiągnięcia certyfikatu Black Belt lub Master Black Belt,

• Doświadczenie w identyfikacji obszarów, które wymagają poprawy,

• Umiejętność definiowania problemów, gromadzenia danych, ustalania faktów i wyciągania prawidłowych wniosków,

• Umiejętność twórczego myślenia, aktywne proponowanie rozwiązań (z dbałością o szczegóły),

• Dobra znajomość MS Office, MS Power Point, MS Excel oraz oprogramowania do zarządzania bazami danych,

• Umiejętność skutecznego zakomunikowania współpracownikom i/lub przełożonym wszelkie problemy oraz pomysły.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego,

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy