Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Content Marketer jest odpowiedzialny za budowę świadomości marki, wzrost list retargetingowych, wzrost list mailingowych, zwiększenie ruchu oraz wzrost zaangażowania użytkowników na naszych stronach internetowych poprzez działania content marketingowe i social media.

Zadania:

  • edycja wpisów w Wordpressie
  • wyszukiwanie pomysłów na treści atrakcyjne (wirusowe) dla naszej grupy docelowej
  • tworzenie przykuwających uwagę nagłówków
  • prowadzenie kalendarza publikacji na blogu i w mediach społecznościowych
  • tworzenie i umieszczanie wezwań do działania (call to action) w opracowywanych treściach
  • nawiązywanie współpracy i zarządzanie autorami
  • tworzenie artykułów na bloga, wpisów w kanałach social media, raportów, ebooków itp.
  • tworzenie perswazyjnych ofert sprzedażowych
  • kuracja treści
  • dystrybucja treści poprzez kampanie email, SEO, social media, reklama
  • rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z webmasterem

Oferujemy:

  • Kulturę pracy typową dla środowiska startupów (cenimy sobie nieformalne relacje)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia  (współpraca w oparciu o kontrakt B2B)
  • Szkolenia i możliwość rozwoju,
  • dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinie marketingu internetowego
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

Oczekujemy

Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Gotowości do ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji

Doświadczenia w content marketingu min 2 lata

Znajomości tematyki związanej ze zdrowiem, dietą, kulinariami

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijające się wydawnictwo internetowe specjalizujące się w tem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media