Content Manager / Social media

Ateneo.pl

Andrychów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku przygotowuje "magnetyczne" :) - PR'owe treści dla klientów których obsługujemy oraz zajmuje się ich dystrybucją wśród dziennikarzy.

Stanowisko wymaga łączenia umiejętności dziennikarskich, marketingowych oraz doskonałej znajomości internetu.

Obowiązki:
- opracowywanie koncepcji działań copywriterskich dla klientów
- przygotowywanie wartościowych treści poradnikowych, publikacji prasowych, artykułów sponsorowanych
- usprawnianie i przygotowywanie treści stron internetowych.
- przygotowywanie koncepcji infografik
- opracowywanie wpisów social media
- research i współpraca z blogami/portalami
- raportowanie i konsultowanie swoich działań
- poszukiwanie nowych dróg komunikacji i bieżące reagowanie na trendy

Wymagania

Wymagamy:
- znajomości zasad Outreach marketingu
- komunikatywności i umiejętności analitycznych
- znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
- doskonałych umiejętności copywriterskich i lekkości pióra
- umiejętności analizowania potrzeb Klienta i pomysłowych rozwiązań
- świetnej organizacji pracy, samodzielności
- pracowitości i umiejętności pracy wielowątkowej w różnych branżach

Zapewniamy:
- motywacyjny system wynagrodzenia
- szkolenia wewnętrzne
- miłą atmosferę

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze programów graficznych, praca w dziale PR lub/i szeroko pojętego Social Media i marketingu internetowego. Istnieje możliwość pogodzenia pracy ze studiami oraz pracy w niepełnym wymiarze czasu.

Jak aplikować:

Prosimy o:
- wysłanie CV
- krótkie emailowe opisanie siebie
- przesłanie przykładowego tekstu, prezentacji, elementów social media - których jesteś autorem.

Wtedy zwrócimy uwagę na Twój magnetyzm :).

Powodzenia!

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją interaktywną specjalizującą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media