Content Junior Specialist

Pixels Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. treści / Content Junior Specialist

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, że nie poszukujemy osoby z długoletnim stażem, byłoby jednak fantastycznie gdybyś nastawiony/a na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kompetencji.

Jednocześnie, dobrze by było, gdybyś:
- sprawnie i płynnie operował/a słowem pisanym
- posiadał wiedzę, umiejętności i znajomość procesów dot. publikacji treści
- operował płynnie systemami zarządzania treścią (CMS, przede wszystkim Wordpress)
- orientował/a się w branży internetowej,
- miał/a wiedzę z zakresu PR i marketingu,
- posiadł/a tajemną wiedzę zasad SEM/SEO oraz pozycjonowania w sieci - jako ogromny plus.
- ogromnym atutem będzie umiejętność poruszania się w srodowisku frontend'owym oraz backend'owym (PHP) - w odniesieniu do tworzonych i uzupełnianych szablonów Wordpressa

Cenne dla nas jest również zaangażowanie, komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Wymagania

Do Twoich obowiązków zaliczać się będą:

- nadzór i współpraca z copywriterami, określanie zapotrzebowania i zlecanie tekstów do napisania
- nadzór i współpraca z podległym praktykantem/stażystą pracującym jako specjalista ds. Social Media i Marketingu Internetowego
- działania z zakresu moderacji forów internetowych, PR/marketing w sieci web,
- moderacja i publikacja tekstów oraz treści (facebook, inne kanały SM, blogi, katalogi, fora, etc),
- uzupełnianie i edycja gotowych szablonów stron www, przede wszystkim Wordpress'a
- tworzenie i optymalizowanie kampanii reklamowych (np. AdWords i AdSense),
- tworzenie, nadzór oraz udział w kampanaich wizerunkowych, reklamowych, multimedialnych, etc, realizowanych przez firmę,
- tworzenie i współudział w planowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy oraz realizowanych przez nią projektach,
- tworzenie i obróbka prostych treści multimedialnych (opisywanie zdjęć, plików, etc)
- budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy,
- w razie potrzeby - działania pozycjonerskie
- w razie potrzeby proste działania na gotowych szablonach Wordpress'a (frontend i backend)

Co z nami zyskasz?
- ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę,
- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
- przyjazną, start-up'ową atmosferę,
- forma zatrudnienia: początkowo płatny staż (okres próbny) a następnie, jeśli się sprawdzisz, oferujemy umowę o pracę a dla wybitnie zaangażowanej osoby - dodatkowa partycypacja z prowadzonych przez firmę projektów.
- wynagrodzenie uzależnione również od efektów pracy i zaangażowania

Czekamy na Ciebie!

Miejsce pracy - Kraków, ewentualnie praca zdalna.

Do swojego CV dołącz koniecznie klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 27.08.1997 r. Dz. U."

Prezentacja firmy

Firma będąca operatorem kilku aplikacji/serwisów webowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media