Content Editor / Web Writer / Copywriter

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, 60-829, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli znasz podstawy języka HTML, wiesz co to CMS a pisanie zwięzłych, logicznych i poprawnych językowo tekstów to dla Ciebie chleb powszedni - koniecznie złóż swoją aplikację!

Oferujemy elastyczne godziny pracy, możliwa jest też praca w niepełnym wymiarze godzin oraz praca zdalna.
Preferowani są studenci (kierunki humanistyczne) oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i edycja treści w systemie CMS
  • Tworzenie nowych treści do realizowanych witryn
  • Podstawowa obróbka materiału zdjęciowego (kadrowanie itd.)
  • Optymalizacja treści pod wyszukiwarki (SEO)
  • Aktualizacja i opieka nad firmowymi profilami społecznościowymi
  • Aktualizacja i opieka nad firmowym blogiem
  • Pisanie artykułów na potrzeby działań marketingowych firmy

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (możliwa częściowo zdalna praca)
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Miłą atmosferę

Wymagania

  • “Lekkie pióro” i świetna znajomość zasad pisowni języka polskiego
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana biegła)
  • Biegle opanowane podstawy języka HTML (praca na codzień)
  • Umiejętność obsługi narzędzi do obróbki zdjęć
  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień SEO
  • Co najmniej 24h tygodniowo

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca w hotelu / Turystyka