Content Editor / Copywriter

Springloops Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Buddy Ltd. - dostawca oprogramowania typu SaaS dla web developerów z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukuje Content Editora / Technical Writera

Do Twoich obowiązków należało będzie pisanie poradników i artykułów pomocowych, które zachęcą web developerów do wypróbowania naszego produktu (inbound marketing).

Szukamy albo web developera, który potrafi pisać, albo copywritera, który ogarnia web development :)

Wymagania:

  • bardzo dobre opanowanie języka angielskiego w piśmie
  • praktyczna znajomość kontroli wersji (Git)
  • przynajmniej podstawową znajomość web development

Oferujemy:

  • pracę w biurze lub zdalnie
  • szkolenie w przyjaznej atmosferze
  • wybrany przez Ciebie sposób rozliczenia: umowa o pracę, faktura lub umowa o dzieło

Prezentacja firmy

Dostawca oprogramowania typu SaaS dla web i software developerów.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja