Content Designer

Mediamass 365

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Świetnie czujesz się w środowisku WordPress? Masz wysokie poczucie estetyki i nieograniczoną niczym wyobraźnię? Jeśli zrobiłeś niejedną stronę internetową w oparciu o szablony z Themeforest i potrafisz układać elementy stron www tak, aby spełnić oczekiwania wymagających klientów - to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

Wymagania:

znajomość HTML/CSS,
znajomość zagadnień związanych z RWD,
znajomość CMS WordPress,
znajomość organizacji elementów w szablonach WordPress,
znajomość pluginów premium dla WordPress (Revolution Slider, Visual Composer, itp.),
znajomość pluginu WooCommerce.

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 050PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media