Opis stanowiska pracy

City Interactive S.A. jest wiodącym producentem gier video w Polsce, wydawcą i dystrybutorem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Concept / 2D Artist

  • Poszukujemy utalentowanego rysownika, z bardzo dobrym warsztatem CG do pracy przy produkcji gier AAA na konsole nowej generacji.
  • Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w konceptowaniu i ilustrowaniu realistycznego [i wariacji] otoczenia i architektury oraz w dziedzinie projektowania postaci i teksturowania obiektów 2D do gier nextgen’owych.
  • Osoba na tym stanowisku musi posiadać umiejętność łatwego wczuwania się w stylistykę gry, aby móc szybko zaprojektować dużą ilość elementów, które pasowałyby do jej wizualnego stylu. Niezbędne jest wybitne zrozumienie formy, kształtu, koloru i światła, oraz twórcza wyobraźnia.
  • Kandydat powinien wiedzieć na czym polega proces tworzenia grafiki do gier (modeling i teksturowanie low-poly) oraz sprawnie posługiwać się odpowiednimi narzędziami, takimi jak Photoshop czy Painter.

Wymagania:

  • Perfekcyjna znajomość Adobe Photoshop.
  • Bardzo dobra znajomość ludzkiej i zwierzęcej anatomii oraz wybitne zrozumienie formy, kształtu, budowy i sylwetki w odniesieniu do ilustracji i konceptu.
  • Bardzo dobre wyczucie światła, kompozycji, koloru i detalu.
  • Umiejętność wczucia się w stylistykę i tematykę gry.
  • Umiejętność samodzielnego rozwinięcia pomysłu od fazy konceptu do finalnej ilustracji.
  • Dobra komunikacja, wewnętrzna motywacja i bardzo dobre podejście do pracy w zespole.
  • Fascynacja grami i wszystkim co z nimi związane.
  • Doświadczenie w teksturowaniu obiektów do gier nextgen’owych.
  • Możliwość pracy w Warszawie w siedzibie firmy.

Mile Widziane:

  • Doświadczenie przy skończonych i wydanych tytułach AAA na PC lub konsole.
  • Fascynacja grami wojennymi i militariami
  • Znajomość programów 3dMax i Zbrush oraz umiejętność modelowania.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży gier komputerowych.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

City Interactive to międzynarodowy wydawca oraz największy polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce