Opis stanowiska pracy

W communa-pl mamy coś ważnego do zrobienia. Jesteśmy przekonani, że we wspólnocie żyje się łatwiej niż samemu i że warto opleść anonimową tkankę miasta siecią lokalnych społeczności. Jesteśmy przekonani, że wszyscy skorzystamy na tym, że sąsiad będzie bliżej sąsiada, urzędnik bliżej mieszkańca a lokalna firma bliżej swojego klienta. Aby tak było tworzymy zestaw innowacyjnych narzędzi, które pomagają mieszkańcom w ich codziennym życiu.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego projektu poszukujemy osób na stanowisko Community Managera. Co robi Community Manager? To osoba, która dużo chodzi po mieście i dużo rozmawia z ludźmi. Twoim zadaniem jest troska o to aby nasz informator dla mieszkańców był zawsze kompletny i aktualny. Dbasz o to aby każda firma wiedziała o istnieniu communa-pl i korzystała z narzędzi, które pomogą jej wypromować po sąsiedzku swoją ofertę. Jesteś twarzą serwisu na powierzonym Twojej opiece terenie. Znasz tam wszystkich a wszyscy znają Ciebie.

Zadania:
- promowanie serwisu wśród lokalnych firm i mieszkańców
- pozyskiwanie i aktualizacja danych do informatora
- współudział w pracach nad dalszym rozwojem serwisu

Wymagania:
- ponadprzeciętne zdolności interpersonalne
- wysoka kultura osobista
- zaangażowanie w pracę i uczciwość
- wytrwałość w dążeniu do celu
- systematyczność w działaniu
- biegłość w posługiwaniu się komputerem i internetem

Oferujemy:
- uczciwe zasady wynagradzania
- elastyczne godziny pracy
- pakiet niezbędnych szkoleń
- kompleksowe wsparcie w początkowym okresie pracy
- realne możliwości awansu w strukturze firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, pozycja 926 z późniejszymi zmianami).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym zespołem, który kreuje wizerunek firm w Interneci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta