Communication Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest rozpoznawalna organizacja zaangażowana w akcje społeczne i edukacyjne. Nasz Klient szuka Kandydata na stanowisko:

Communication ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • budowanie strategii i koncepcji komunikacji zewnętrznej
  • zarządzanie zespołem komunikacji
  • zarządzanie budżetem mediowym i
  • inicjowanie kampanii CSR
  • współpraca ze środowiskiem mediowym

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu koncepcji i komunikacji strategii (B2B)
  • znajomość różnorodnych kanałów komunikacji
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra znajomość środowiska mediowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą
  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem wewnętrznym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.