Communication Assistant / Receptionis

GET IT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GET IT Language Solutions, jedno z największych i najprężniej działających biur tłumaczeń na polskim rynku, poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

Communication Assistant / Receptionist

Zadania:

1. Główne: wsparcie działu marketingu i HR w codziennych obowiązkach:

  • wspieranie projektów marketingowych dla klientów biznesowych,
  • wspieranie komunikacji marketingowej i PR-owej,
  • współpraca z innymi działami firmy i agencjami zewnętrznymi,
  • zarządzanie ogłoszeniami rekrutacyjnymi i procesem rekrutacyjno-szkoleniowym,
  • komunikacja z kandydatami i dbanie o wizerunek firmy,
  • modyfikowanie materiałów firmowych i marketingowych.

2. Dodatkowo wsparcie recepcji:

  • przyjmowanie i wysyłanie przesyłek kurierskich oraz faktur,
  • odbieranie telefonów i przyjmowanie interesantów,
  • prace biurowe.

Wymagania:

  • komunikatywność, zaangażowanie, entuzjazm i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • doskonała organizacja pracy,
  • doświadczenie w powyższych obszarach będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie w powierzone zadania, sumienność,
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

Oferujemy:

  • pracę z zespołem specjalistów,
  • niekorporacyjną atmosferę i pracę w nowoczesnym biurowcu,
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii branżowych,
  • welcome week – seria szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku usług tłumaczeń dla biz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media