Commissioner / Integrator stacji bazowych

HRM Team Limited

London Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • Integracja stacji bazowych według okreslonego planu
  • Pomiary torów antenowych
  • Koordynacja pracy zespołu odpowiedzilanego za prace na obiekcie
  • Raportowanie przebiegu prac
  • Przygotowanie dokumentacji

Zapewniamy szkolenia niezbęde do rozpoczecia pracy według prawa w UK.

Pokrywamy koszty trasnportu do UK oraz do Polski.

Gwarantujemy nocleg w prywatnym domu na miejscu oraz hotel w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach dla operatorów telekomunikacyjnych
  • Doświadczenie w pracy ze sprzetem BTS Huawei
  • Doświadczenie w wykonywaniu i interpretacji pomiarów torów anteniwych (RL,DTF)
  • Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów kabla światłowodowego
  • Dobra znajomość jezyka angielskiego
  • Doświadczenie w instalacji systemów antenowych, TMA, systemów diplexowych, systemów uziemień
  • Zdolnosć do kierowania zespołem

Prezentacja firmy

We are a European provider of ICT solutions and comprehensive services f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis