Comarch CDN XL Consultant

Hays Poland

Poznań, dolnośląskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1122439

Twoja następna firma
DLa naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży meblarskiej, poszukujemy konsultanta wewnętrznego ERP - Comarch CDN XL

Twoje następne stanowisko
Zadania: wsparcie w rozwiązywaniu błędów użytkowników, optymalizacja bieżących procesów poprzez proponowanie innowacyjnych rozwiązań , koordynacja prac partnerów zewnętrznych udział w projektach rozwojowych, testowanie rozwiązań informatycznych w systemie Comarch ERP XL

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy kandydatów, którzy mają doświadczenie w zakresie użytkowania systemu Comarch ERP XL w obszarze sprzedaży i magazynu. Pozostałe wymagania: znajomość procesów biznesowych w firmie handlowej, obrotu magazynowego i obiegu dokumentów, znajomość MS Excel, dodatkowym atutem będzie znajomość bazy danych MS SQL

Co zyskujesz?
Klient oferuje stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych, premie i inne dodatkowe bonusy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland