Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma odzieżowa, właściciel znanej marki, obecnej na polskim rynku od 20 lat. W związku z dynamicznym rozwojem i pasją ciągłego doskonalenia szukamy Trenera/ Coacha odpowiedzialnego za wsparcie pracowników sklepów na terenie całej Polski.

Nr referencyjny: Coach/12/14
Lokalizacja: cała Polska

Zakres obowiązków:

Do głównych obowiązków wybranego kandydata należeć będzie rozwijanie postaw i zachowań pracowników sklepów w kierunku zapewnienia stałego wzrostu sprzedaży i budowania poczucia pełnej satysfakcji klienta z obsługi poprzez:
- prowadzenie sesji coachingowych rozwijających indywidualne kompetencje i umiejętności pracowników zajmujących się bezpośrednią obsługą klienta,
- wsparcie pracowników w rozwoju ich umiejętności miękkich i zawodowych poprzez dzielenie się dobrymi praktykami,
- rekomendowanie rozwiązań poprawiających efektywność sprzedawców oraz wdrażanie standardów obsługi klienta,
- raportowanie do zarządu wniosków z przeprowadzonych treningów i sesji coachingowych

Oferujemy:

- Ciekawą pracę na kontrakt (około 2 letni)
- Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
- Możliwość doskonalenia warsztatu trenera,
- Dobrą atmosferę i chęć słuchania Twoich pomysłów/rozwiązań

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (dodatkowo mile widziana ukończona szkoła trenerska i/lub certyfikat w obszarze coachingu),
- Znajomość nowoczesnych metod projektowania i prowadzenia treningów,
- Doskonała znajomość procesów sprzedażowych i narzędzi komunikacyjnych,
- Doświadczenie w prowadzeniu treningów kompetencyjnych i coachingowych w sprzedaży,
- Znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta,
- Umiejętność przekazywania wiedzy innym,
- Umiejętność zaangażowania innych w realizację celów,
- Wybitne umiejętności interpersonalne,
- Gotowość do podróży służbowych,
- Ważne prawo jazdy kat. B. oraz własny samochód

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia