cieśla - zbrojarz

P.P.H.U. VECTOR

Gorzów Wlkp., lubuskie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się wykonywaniem konstrukcji żelbetowych w budownictwie przemysłowym.
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem ciesielskim i zbrojarskim, które pracowały na deskowaniu systemowym.
Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Wymagania

umiejętność montażu zbrojenia, doświadczenie w pracach ciesielskich w oparciu o deskowanie systemowe

Mile widziane
umiejętność czytania projektów, doświadczenie w kierowaniu pracownikami

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się usługami budowlanymi, w szczególności pracami żelbetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie