Cieśla, zbrojarz do Szwecji od zaraz

AB Dzierzbud

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

AB DZIERZBUD Sp. z o.o. zatrudni od zaraz osobę do pracy w Szwecji:

• Praca na Szwecji na budowach realizowanych przez spółkę
• Praca w kilkuosobowych brygadach
• Praca w systemie jednozmianowym

Oferujemy natychmiastowe podjęcie pracy

Wymagania

• Udokumentowana wiedza zawodowa na podobnych stanowiskach
• Doświadczenie w pracy z szalunkami, zbrojeniem i betonowaniem
• Dyscyplina, umiejętność pracy w zespole
• Aktualne ubezpieczenie zdrowotne
• Znajomość języka nie jest wymagana

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności i zaangażowania
• Zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy
• Możliwość kilkuletniej pracy na rynku skandynawskim

CV zawierające dane kontaktowe prosimy przesłać na adres poczty elektronicznej w temacie wpisując: cieśla, zbrojarz - Szwecja

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (DZ.U.1997 nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Obszar świadczonych przez nas usług obejmuje zarówno lokalny ryne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji