Ciesla ,zbrojarz brygadzista

BC Staffzone Sp. z o.o.

skandynawia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów na rynku budowlanym poszukujemy pracowników w zawodach cieśla ,zbrojarz brygadzista do pracy na terenie Skandynawi

Zakres obowiązków:
• nadzór nad grupą pracowników budowlanych (, cieśle, zbrojarze)
• nadzór nad terminowością i postępami prowadzonych robót
• utrzymywanie dobrych relacji z podwładnymi
• analiza dokumentacji technicznej i projektowej
• kontrola jakości wykonywanych prac
• nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• stałe zatrudnienie w
• ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• min 5 letnie doświadczenie w/w zawodzie w charakterze prowadzącego !!!
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• umiejętności delegowania zadań oraz egzekwowania ich wykonania
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanie na wyniki
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

Prezentacja firmy

Potrzebny Ci wykwalifikowany Personel? Nie chcesz tracić czasu na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie