CIEŚLA – ZBROJARZ - BETONIARZ

Job Network Europe Sp. z o.o. S.K.A.

Francja, zagranica

Od: Job Network Europe Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy: Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Job Network Europe jest Agencją Pracy Czasowej zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy czasowej zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, a także zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Posiadamy certyfikat nr 11469 potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wydany przez Marszałka Województwa Lubelskiego.

Poszukujemy CIEŚLI – ZBROJARZY - BETONIARZY

miejsce pracy: Francja

Obowiązki:

  • prace ciesielskie, zbrojarskie i betoniarskie

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako cieśla, zbrojarz, betoniarz
  • znajomość systemów szalunkowych głównie SATECO oraz PERI i DOKA
  • dokładność i zapał do pracy
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • stawka godzinowa ok. 10,5 euro netto
  • umowę o pracę na czas określony
  • opieka koordynatora we Francji
  • ubezpieczenie w Polsce i za granicą

uwaga: KONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI