Cieśla – Zbrojarz (Belgia)

SN Strukton Sp. z o.o.

Bruksela, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki
- Przygotowywanie siatek i szkieletów zbrojenia
- Betonowanie wbudowanych zbrojeń
- Wznoszenie ścian i innych konstrukcji żelbetonowych/ betonowych
- Wykonywanie szalunków betonowych oraz zbrojeń według rysunków i planów technicznych

Wymagania

Wymagania
- Udokumentowane praktyczne doświadczenie zawodowe (min. 5lat)
- Umiejętności obróbki ręcznej i mechanicznej betonu
- Praktyczna znajomość technologii szalunkowych i zbrojarskich
- Certyfikat VCA mile widziany
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Umiejętność pracy w zespole w warunkach akordowych
- Sumienność, dokładność i wysoka motywacja do pracy
- Uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych zwiększają szanse zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma budowlana z 15 letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową w Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie