Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osób na stanowisko:

Nr. Ref. CSZ/NOR/12.15

Opis stanowiska pracy: Praca w zawodzie cieśli szalunkowego w renomowanych norweskich firmach budowlanych.

OFERUJEMY:

Przed wyjazdem w Polsce:

- W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym.

- Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego.

- Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy.

- Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy.

- Możliwość długoterminowej współpracy.

- Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy.

- Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii (tylko 3000 NOK miesięcznie).

- Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).

- W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku  o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

- Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy – minimum 3 lata na przełomie ostatnich 5 lat.
- Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym
- Praktyczna umiejętność pracy z szalunkami systemowymi
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację w trakcie interview i z pracodawcą
- Pozytywne referencje od byłych pracodawców

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.