Opis stanowiska pracy

W związku z pozyskaniem nowych kontraktów, Firma Total Construction Group Europe Sp. z o.o. poszukuje pracowników budowlanych, miejscowość Bergen, południowo-zachodnia części Norwegii.

Praca w zawodzie CIEŚLI SZALUNKOWEGO

Oferujemy:

pracę w młodym zespole oraz indywidualne podejście do każdego pracownika oraz stałą opiekę konsultanta polskojęzycznego,
pomoc w załatwieniu formalności (konto bankowe, numer personalny) oraz organizacja zakwaterowania,
legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy w wysokość min 171.30 NOK/brutto/h minimum,
dobre warunki ubezpieczeniowe i emerytalne.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym przesyłanie ich do krajów trzecich, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Oprócz CV, dodatkowo prosimy o załączenie referencji (dotyczy dwóch ostatnich lat pracy).

W przypadku akceptacji Państwa kandydatury na ww. stanowisko, wymagane będzie przedłożenie świadectwa o niekaralności przed podpisaniem umowy o pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy – zbrojarz (minimum 3 lata na przełomie ostatnich 5 lat),
mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym,
praktyczna umiejętność pracy z szalunkiem tradycyjnym oraz systemami szalunkowymi
PERI, DOKA, HUNNEBECK,
umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych,
język angielski lub norweski na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
dyspozycyjność do wyjazdu na okres od 6 do 12 miesięcy.

Prezentacja firmy

Firma Total Construction Group Europe to budownictwo ogólne i inż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie