Opis stanowiska pracy

Firma budowlana 3D Personnel Poland Sp. Z o.o. Construction Sp. K. poszukuje na terenie Wrocławia:

Cieśla szalunkowy / zbrojarz

WYMAGANIA:

  • Ok. 3 lat doświadczenia przy pracach ciesielskich lub zbrojarskich w obiektach użytku publicznego,
  • Mile widziana ekipa 4-5 osób,
  • podstawowa wiedza z zakresu aktualnych technologii wznoszenia obiektów kubaturowych,
  • podstawowe narzędzia manualne,
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach,
  • znajomość rysunku technicznego,

OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenie,
  • Możliwość długoterminowej współpracy,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie w 3D Personnel Poland Construction z siedziba we Wrocławiu, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami

Prezentacja firmy

Firma budowlana

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji