Cieśla szalunkowy-Zbrojarz

Reincon Sp. z o.o.

Rumia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

-wykonywanie deskowań i szalowań

-wykonywanie zbrojenia

-dokonywania pomiarów

-praca na wysokościach (powyżej 3 metrów)

-praca w zespole pod nadzorem

-praca stacjonarna i wyjazdowa

Wymagania:

-min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku cieśla-zbrojarz

-mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym

-brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowisku

-znajomość rysunku technicznego

-znajomość systemów szalunkowych

-znajomość przepisów BHP

-precyzja, dokładność, dbanie o jakość pracy

-sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

-mile widziane referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji i umiejętności

-stosunek zatrudnienia na umowę o pracę

-możliwość awansu

-bezpłatne zakwaterowanie w warunkach mieszkaniowych

-bezpłatny dojazd do pracy albo zwrot kosztów dojazdu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

REINCON Sp. z o.o. (dawniej ALLBUD Sp. z o.o.) prowadzi działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie