Cieśla szalunkowy (Pracownik tymczasowy)

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

 Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

  • Realizacja szalunków horyzontalnych (poziomych)
  • Praca z szalunkami aluminiowymi i drewnianymi,
  • Montowanie i regulowanie podparć i podestów,
  • Praca z piłą mechaniczną,
  • Praca na wysokości powyżej 3m

Wymagania

  • Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku,
  • Wyksztalcenie w zawodzie
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany samochód do dyspozycji

Zapewniamy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie