Cieśla szalunkowy- praca w Norwegii

Koncepcja

Bergen,Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:

• wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych PERI, DOKA, HUNNEBECK, itp.,

• wykonywanie prac betoniarskich i zbrojarskich.

Norweski pracodawca oferuje:

• Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,

• Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,

• Czas pracy: min. 37,5 ma x 48 godzin w tygodniu,

• Wynagrodzenie: 171-190 NOK/godzinę brutto (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j. obcego),

• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,

• Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wymagania

• Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego - język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
• Doświadczenie zawodowe min. 3- 5 lat (szalowanie tradycyjne i systemowe PERI, DOKA, HUNNEBECK),
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
• (Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczanie w pracy w krajach skandynawskich).

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia Koncepcja działa od ponad 10 lat na rynku po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie