Human Resources Poland Sp. z o.o.

Cieśla na budowie/prefabrykacji

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Londyn, Manchester, Liverpool (Anglia, Wielka Brytania)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Zadania:

- Praca w budowie lub na prefabrykacji
- Przygotowywanie form drewnianych i szalunków systemowych,
- Zalewanie i zacieranie betonu
- Zdejmowanie form metalowych i drewnianych z betonu oraz czyszczenie,

Oferujemy:

- Pracę przy różnych projektach - budowy, prefabrykacje
- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w niskiej cenie
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
- Opieka polskiego koordynatora w Wielkiej Brytanii

Wymagania:

- Doświadczenie w pracach ciesielskich na budowie lub prefabrykacji
- Znajomość szalunków systemowych (Peri, Doka, Ulma, Hunnebeck, itp)
- Doświadczenie w szalowaniu ścian, stropów, podciągów, słupów, ław itp
- Gotowość do szybkiego wyjazdu
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)